DIENORAŠTIS, KURIS PADĖS GYVENTI GERIAU, KADANGI JŪS ESATE IŠSKIRTINĖ IR DERMOXEN TAI ŽINO!

INTYMI HIGIENA SVARBI KIEKVIENAI!
30 spalio, 2017
Show all

DIENORAŠTIS, KURIS PADĖS GYVENTI GERIAU, KADANGI JŪS ESATE IŠSKIRTINĖ IR DERMOXEN TAI ŽINO!

DIENORAŠTIS, KURIS PADĖS GYVENTI GERIAU,

KADANGI JŪS ESATE IŠSKIRTINĖ IR DERMOXEN TAI ŽINO!

Kiekviena moteris yra unikali. Savo prigimtimi, asmenybe ir kasdieniais iššūkiais. Dėl šių priežasčių, nuo šiandien, mūsų Dermoxen komanda yra pasirengusi Jums padėti!

Mes ne tik ir toliau ieškosime inovatyviausių sveikatos priežiūros būdų, bet galėsime būti arčiau Jūsų šio dienoraščio pagalba.

Dienoraštis?!

Žinoma! Internetinė erdvė yra patogus būdas skleisti informaciją, pasakoti istorijas, dalyti patarimus ir rasti pagalbą

Mes dirbame ilgus metus, kad galėtume užtikrinti maksimalų mūsų produktų intymiai higienai veiksmingumą. Išsirinkti gerą intymios higienos prausiklį, tai kaip turėti ypatingą draugą, kuris padeda išspręsti kasdienes nedideles problemas ir jaustis geriau.

Mes norime sukurti savo dienoraštį kaip dienotvarkę – nuolat pildomą! Erdvę kurioje galite konsultuotis, nuolat esančią šalia Jūsų.

Jūsų sveikata mums labai svarbi.

Mes žinome ką reiškia būti moterimi. Tai mergaitės, mamos, karjeros moterys, draugės kurios esate nuolat šalia, žmonos ir partnerės norinčios gyventi kokybišką intymų gyvenimą. Mūsų dienoraštis bus vieta kur rasite atsakymus į rūpimus klausimus.

Kiekvieną mėnesį mes aptarsime istoriją, temą, taip pat daug pasiūlymų Jūsų sveikatai ir Jums… pažvelgsime problemoms “tiesiai į akis”.

Pagaliau Jus nebūsite vienos su savo problemomis. Tam tereikės skirti keletą minučių, Tačiau pirmiausia ŠYPSOKITĖS!

Šiuo metu Jūs galite išbandyti Dermoxen produktus ir rasti sau tinkamus, taip pat aplankykite mūsų puslapį internete www.dermoxen.lt, čia Jūs rasite informaciją ir tyrimų aprašymus, taip pat visų produktų sudėtį.

Norint susisiekti tiesiogiai su mumis, rašykite ekuberg@dermoxen.it.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.