cid_ii_15338d08b230b2f9 Be parabenų, SLS ir SLES. Dermatologiškai patikrintas.
cid_ii_15338d08f64e0d05 Gerai toleruojamas ant odos ir makšties epitelio.
cid_ii_15338d09165e28a6 Nikelio, chromo, kobalto, gyvsidabrio ir paladžio testai.
cid_ii_15338d08eb8caba1 Su natūralios kilmės aktyviosiomis paviršiaus medžiagomis. Daugiau kaip 95 proc. natūralių sudedamųjų dalių.
Farmacia Vaistinėje


Gerus įpročius dukroms perduoda mamos

Intymios higienos prausiklis

4 GIRLS

Su natūraliomis prebiotinėmis skaidulomis


„DermoXEN“ intymios higienos prausiklis „4 Girls“,

sukurtas kasdienei intymiai lytinės brandos dar nesulaukusių mergaičių higienai, rekomenduojamas kaip priemonė, padedanti išvengti šiam gyvenimo etapui būdingų intymios srities problemų. Dėl formulės su prebiotinėmis skaidulomis jis palaiko makšties pH, būdingą šiame gyvenimo etape, ir švelniai prausia.

Nealergizuojanti kvapioji medžiaga.

Propolio ekstraktai ir indinio nimbamedžio aliejus padeda sukurti priešišką aplinką blogosioms bakterijoms, drėkina ir ramina.

Prebiotinės skaidulos padeda normaliai daugintis pieno rūgšties bakterijoms ir saugo trapią mergaičių makšties ekosistemą.

Kasdienei intymiai mažų ir lytinės brandos dar nesulaukusių mergaičių higienai. Idealiai tinka užkirsti kelią smulkiems nepatogumams ir lankantis rizikingose vietose (treniruoklių salėje, baseine ir pan.).

Nedidelį produkto kiekį (dozatorių paspauskite 2 kartus) užtepkite ant drėgnos odos ir švelniai masažuokite. Nuplaukite švariu vandeniu ir kruopščiai nusausinkite.

IŠORINIAM NAUDOJIMUI

Įspėjimas: produktas netinka žmonėms, netoleruojantiems kurios nors iš sudedamųjų dalių.