„DermoXEN“ projektas

DermoXEN“ yra novatoriškas intymios higienos projektas, kurį vykdome visiškai atsidavę: nuo išskirtinai iš Europos tiekėjų gaunamų žaliavų kilmės analizės ir žaliavų atrankos (pagal kokybinį grynumą ir toksikologinius bruožus), iki veikliųjų sudedamųjų dalių tobulos sinergijos galutiniame produkte.

DermoXEN“ produktų linija atsirado dėl neblėstančio kompanijos „Ekuberg Pharma“ ryžto vykdyti mokslinius tyrimus, plėstis ir vertinti naujus projektus siekiant užtikrinti viso pasaulio moterų saugą ir gerovę. Iš tiesų, visi produktai kruopščiai ištirti in vivo ir in vitro testais prižiūrint dermatologams ir ginekologams. Tarp šių bandymų: dermatologinis testas in vitro – kumuliacinis dirginimo testas ant rekonstruoto žmogaus epidermio ir rekonstruoto makšties epitelio, nikelio ir kitų sunkiųjų metalų bandymas ir kiti specifiniai tyrimai.

Pagrindiniai „DermoXEN“ projekto bruožai yra visuose bendrovės lygmenyse nusistovėjusi socialinė etika: „DermoXEN“ komanda besąlygiškai gerbia visus žmones ir kasdien bendradarbiauja su medicinos ekspertais, yra visiškai pasišventusi bendruomenės sveikatai ir ja rūpinasi etiškais, atsakingais ir konkrečiais veiksmais.

Dirbame su dermatologais ir ginekologais

Bendradarbiaujame su universitetais ir mokslinių tyrimų cen

Esame etiški ir socialiai atsakingi

Vadovaujamės daugialypiu požiūriu ir esame konkretūs

Klientais rūpinamės kasdien

Nuolat ieškome saugių ir efektyvių sprendimų