SAUGUMO TESTAI

Kosmetikos produktas, kuris kontaktuoja su mūsų kūnu ir, ypač, su gležniausiomis ir intymiausiomis zonomis, visų pirma turi būti saugus ir po to – veiksmingas.

„Ekuberg Pharma“ kasdien atnaujina savo etikos pasižadėjimus klientams, siūlydama produktą, kuris visiškai atitinka jų kokybės ir saugumo lūkesčius.

Visų „DermoXEN“ produktų saugumas garantuojamas pasirenkant žaliavas, kurios turi praeiti griežtą kokybės kontrolę, kad į rinką patektų galutinis produktas, su kuriuo pirmiausiai atliekami in vitro laboratoriniai tyrimai ir in vivo klinikiniai tyrimai kruopščiai prižiūrint dermatologams ir ginekologams.

Kiekviena „DermoXEN“ produktų partija yra testuojama, kad būtų patikrinta, ar nėra tokių sunkiųjų metalų, kaip nikelio, chromo, kobalto, gyvsidabrio ir paladžio, kurių gali atsirasti gamybos procese, ir tarptautinėje mokslinėje literatūroje minimalus kiekis visada laikomas NEALERGINIU.

Kosmetinis produktas kontaktuoja su in vitro rekonstruotos odos modeliu 18 valandų. Dirginimo galimybė nustatoma vertinant ląstelių gyvybingumą (palyginus su teigiama ir neigiama kontrole) ir išmatuojant tokių uždegiminių mediatorių, kaip, laktatdehidrogenazės, citoplazmos enzimo, kurio išsiskyrimas reiškia ląstelės membranos vientisumo pažeidimą, ir interleukino 1α, citokino, kuris vaidina pagrindinį vaidmenį uždegiminiame procese, išsiskyrimą ir gamybą.

Sudėtinė dalis ar produktas laikomi NEDIRGINANČIAIS nesant citotoksiškumo ir jeigu nėra reikšmingo prouždegiminių citokinų padidėjusio išsiskyrimo.

Po šių testų visi „DermoXEN“ produktai buvo klasifikuoti kaip NEDIRGINANTYS odos.

Šio in vitro testais su rekonstruotu moterų makšties epiteliu vertinama moterų higienos produktų dirginimo tikimybė. Produktas kontaktuoja su epiteliu 18 valandų. Apskaičiuojamas ekspozicijos laikas, būtinas sumažinti audinių gyvybingumą 50 proc. (ET50). Taip pat vertinama laktatdehidrogenazės, citoplazmos enzimo, kurio išsiskyrimas reiškia ląstelės membranos vientisumo pažeidimą, susidarymas.

Po šių testų visi „DermoXEN“ produktai buvo klasifikuoti kaip NEDIRGINANTYS odos.

Visa „DermoXEN“ produkcijos linija buvo ištirta in vivo su 20 sveikų savanorių, kad būtų įvertintas odos suderinamumas. Dermatologinis testas buvo atliktas taikant okliuzinį odos lopo testą, ant kiekvieno savanorio nugaros odos paliekant 48 valandoms.

Produkto suderinamumas su oda buvo vertintas dermatologo po 15 minučių ir po 24 valandų nuėmus lopą. Buvo vertinami šie parametrai: eritema ir edema.

Po šio testo visi „DermoXEN“ produktai buvo klasifikuoti kaip NEDIRGINANTYS odos.

Nikelis, chromas, kobaltas, gyvsidabris ir paladis yra sunkieji metalai, kurie gali būti labai alergeniški žmonėms. Jie aptinkami gamtoje daugelyje metalinių objektų, tačiau taip pat ir kai kuriose dezinfekavimo priemonėse, kosmetikoje, dažuose ir, nedideliais kiekiais, taip pat ir maiste.

Siekiant klientams garantuoti, kad su oda kontaktuojantys produktai yra saugūs, „Ekuberg Pharma“ su kiekviena produkto partija atlieka specifinius tyrimus, kurie padeda nustatyti, ar sunkiųjų metalų koncentracija yra mažesnė nei 0,00001proc.