cid_ii_15338d08b230b2f9 Be parabenų, SLS ir SLES. Dermatologiškai patikrintas.
cid_ii_15338d08f64e0d05 Gerai toleruojamas ant odos ir makšties epitelio.
cid_ii_15338d09165e28a6 Nikelio, chromo, kobalto, gyvsidabrio ir paladžio testai.
cid_ii_15338d08eb8caba1 Su natūralios kilmės aktyviosiomis paviršiaus medžiagomis. Daugiau kaip 95 proc. natūralių sudedamųjų dalių.
Farmacia Vaistinėje


Intymios higienos prausiklis

PRONEEM

Su antibakterinėmis veikliosiomis medžiagomis


„DermoXEN“ PRONEEM yra kasdienei intymiai higienai skirtas prausiklis, ypač rekomenduojamas naudoti menstruacijų, nėštumo metu ir po gimdymo. Jo formulė su natūraliu antibakteriniu ekstraktu valo ir padeda išvengti bakterijų dauginimosi. PATIKRINTAS VEIKSMINGUMAS*.

Nealergizuojanti kvapioji medžiaga.

*“Quality and Efficacy of Tribulus Terrestris As an Ingredient for Dermatological Formulations”.

Gian-Pietro Di Sansebastiano, Maria De Benedictis, Davide Carati, Dario Lofrumento, Miriana Durante, Anna Montefusco, Vincenzo Zuccarello, Giuseppe Dalessandro and Gabriella Piro.

Gulsčioji ragužė yra nuo antikos laikų žinomas augalas, garsėjantis sveikatai naudingomis savybėmis. Tai natūrali, antibakterinė veiklioji sudedamoji dalis, kuri padeda išvengti bakterijų dauginimosi natūraliai ir saugiai.

Nimbamedžio aliejus drėkina ir ramina odą.

Propolio ekstraktas turi antibakterinį poveikį, ramina ir drėkina odą.

Kasdienei intymiai moterų higienai menstruacijų, nėštumo metu ar po gimdymo.

Ypač rekomenduojama naudoti moterims, kurios lankosi sporto klubuose, baseinuose, paplūdimiuose ir kitose rizikingose vietose.

Tai veiksminga pagalbinė tradicinėje farmakologijoje naudojama gydymo priemonė moterims, kenčiančioms nuo bakterinių ir grybelinių infekcijų.

NAUDOJIMAS

Nedidelį produkto kiekį (dozatorių paspauskite 2 kartus) užtepkite ant drėgnos odos ir švelniai masažuokite. Nuplaukite švariu vandeniu ir kruopščiai nusausinkite.

IŠORINIAM NAUDOJIMUI

Įspėjimas: produktas netinka žmonėms, netoleruojantiems kurios nors iš sudedamųjų dalių.